Kamienie na szaniec

Trzech warszawskich maturzystów, Alek, Zośka i Rudy, planuje rozpocząć dorosłe życie. Ich plany burzy wybuch II wojny światowej.

Reżyseria: Robert Gliński

Scenariusz: Wojtek Palys, Dominik Wieczorkowski-Rettinger
Obsada: Andrzej Chyra, Anna Dereszowska, Marian Dziedziel

Ścieżka dźwiękowa: polska

Title: Kamienie na szaniec

Duration: 114:02

Category: Drama, War

Added on: Marzec 6th, 2014

Tags: , , , , ,

Rating:
1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5
Loading ... Loading ...

Views: 13 199 views

Related Videos

10 COMMENTS

 1. By: Damian

  nie podobał mi się

 2. By: Yoko

  fajny film mogliby ksiazke na jego podstawie napisac

 3. By: jola

  Miałam nadzieje że w końcu zobaczę jakiś dobry film a tu znowu.. Film nie ma nic wspólnego z książką, a bohaterzy są fatalnie przedstawieni…

 4. By: Rabbit

  Film o dziwo nie jest zły, a przynajmniej ja spędziłam miło czas w trakcie seansu. Przyzwoici aktorzy, gitarowe
  brzmienia w tle, odrobina humoru. Ogółem da się przeżyć.

 5. By: kardrig

  Żałosny gniot. Oczywiście niektóre aspekty filmy, jak zdjęcia, czy gra niektórych aktorów prezentują poziom wysoki, Edelman spisał się jak zawsze rewelacyjnie. Nic jednak nie usprawiedliwia takiego potraktowania genialnej do dziś książki i zrobienia z niej szmatławego filmidła dla ograniczonych gimnazjalistów.

 6. By: Karol

  Jestem w szoku, że w końcu doczekałem się tak dobrego polskiego filmu traktującego o II WŚ!

 7. By: Zathar

  Mam pytanie. Właśnie obejrzałem film i nie rozumiem jednej sceny. Gdy chłopcy atakują więźniarkę wywiązuje się strzelanina, ale gdy obok przejeżdża Niemiec na rowerze, wszyscy przerywają ogień i chowają się, a ten żołnierz jedzie sobie jak gdyby nigdy nic obok palącego się furgonu III Rzeszy, obok którego leżą trupy. Nawet gdyby był ślepy to musiał słyszeć strzały. Więc dlaczego miał całą sytuację gdzieś?

 8. By: yv

  Dla nieuświadomionych to film nagrali na podstawie książki, a o ile mi wiadomo i nic się nie zmieniło to ,,Kamienie na Szaniec” A.Kamińskiego jest lekturą szkolną.

 9. By: uuuu

  Nie umywa się do książki…

 10. By: sar

  dobrze że zrobili bo przynajmniej lektury nie trzeba czytać xD

USER COMMENT

Witamy na stronach serwisu Filmostrefa, stanowiącego automatyczną usługę indeksującą treści wideo w polskim internecie. Trafiłeś na tą stronę gdyż poszukujesz następującej treści wideo: Kamienie na szaniec. Z radością oznajmiamy iż w zaindeksowanych przez nas zbiorach posiadamy film online Kamienie na szaniec. Dokładamy wszelkich starań, by wszelkie dostępne za pomocą naszej strony filmy online, w tym również Kamienie na szaniec online, wolne były od wirusów komputerowych i innych złośliwych kodów, dając użytkownikowi pełne poczucie bezpieczeństwa.
Staramy się by wszelkie filmy online, w tym Kamienie na szaniec, jak najbardziej odpowiadały frazom wyszukiwanym przez użytkownika. Jeżeli wyszukiwana przez Ciebie fraza nie odpowiada znalezionemu przez nasz mechanizm wyszukujący filmowi Kamienie na szaniec, prosimy o zgłoszenie wszelkich uwag administracji serwisu. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze bardziej podnieść poziom świadczonych przez nas usług i polepszyć mechanizm dopasowań.
Indeksujemy filmy online w możliwie najlepszej jakości, stąd też film online Kamienie na szaniec powinien również posiadać strumień w jakości, która umożliwi komfortowe i niczym nie zakłócone odtwarzanie treści wideo. Nie możemy jednak zagwarantować że wszelkie zaindeksowane zasoby będą zawierały strumień wideo w wysokiej jakości. Jeżeli uważasz że Kamienie na szaniec film online nie odpowiada oczekiwaniom przeciętnego użytkownika, prosimy o zgłoszenie tego faktu administracji serwisu.
Czym są filmy online? Jest to usługa streamingowa polegająca na przesyłaniu do użytkownika w czasie rzeczywistym strumienia audio i wideo wybranego przez niego filmu online. Dzięki wykorzystaniu technologii osadzania, przebywając na stronie Filmostrefy, użytkownik łączy się bezpośrednio z serwisem streamingowym dostawcy usług i uzyskuje dostęp do udostępnionego przez niego filmu online, w tym przypadku do filmu Kamienie na szaniec. W związku z tym podmiotem jedynie odpowiedzialnym za udostępnianie treści w postaci filmu online jest każdorazowo tenże właśnie dostawca usług i do niego należy kierować wszelkie roszczenia związana z każdym konkretnym filmem online. Należy zauważyć, że usługa taka jak filmy online cieszy się co raz większą popularnością wśród Polaków. Szacuje się, że w 2014 roku wzrost tego rynku może zamknąć się na poziomie 60% względem roku poprzedniego. Do przodu idzie również technika. Serwery oferujące stream online są co raz wydajniejsze i mogą przechowywać co raz więcej filmów online. Dzięki temu użytkownik końcowy może cieszyć się filmami online za darmo w wysokiej jakości tzw. filmami HD. Maszyny te serwują filmy online o dużo wyższej jakości niż jeszcze kilka dni temu. Do znaczącego postępu w tej kwestii przyczynił się również wzrost szybkości łącz internetowych dostępnych dla użytkowników domowych. Z dumą możemy powiedzieć, że dotyczy to również filmu Kamienie na szaniec za darmo - lektor PL być może, ale to zależy od konkretnego przypadku.

About Us

Żaden z prezentowanych materiałów nie jest przechowywany na serwerach witryny filmostrefa.pl. Serwis zajmuje się wyłącznie katalogowaniem danych o charakterze informacyjnym i marketingowym.

Copyright (C) 2014 FILMOSTREFA.PL - Prezentowana strona internetowa ma wyłącznie charakter informacyjny i nie posiada w swoich zasobach, ani nie przechowuje na swoich serwerach żadnych danych audiowizualnych, które są niezgodne z polskim prawem lub mogą naruszać prawa autorskie osób trzecich. Przed skorzystaniem z serwisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. | Dog Quiz