Wkręceni

Franczesko, Fikoł i Szyja znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy.

Reżyseria: Piotr Wereśniak

Scenariusz: Piotr Wereśniak
Obsada: Piotr Adamczyk, Bartosz Opania

Ścieżka dźwiękowa: polska

Title: Wkręceni

Duration: 99:42

Category: Comedy

Added on: Styczeń 28th, 2014

Tags: , , , , ,

Rating:
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
Loading ... Loading ...

Views: 212 845 views

Related Videos

11 COMMENTS

 1. By: wieslaw402

  ciekawe filmy

 2. By: jarko

  nawet dobra komedia chociaż starym polskim filmom nie dorówna. Jednak za komuny polska stała dobrymi filmami a teraz to wszystko jakieś takie miałkie i bez polotu

 3. By: kimi

  fajny film, jest się z czego pośmiać xD

 4. By: Alicja

  typowa polska komedia, lekka w odbiorze, całkiem przyjemnie się ogląda chociaż ameryka to to nie jest

 5. By: dddd

  dobrze ze nie poszedlem na to do kina bo bym tylko hajs zmarnowal

 6. By: Arko

  Dobry

 7. By: saper

  Beznadzieja. najgorszy polski film jaki widziałem. moja ocena 4/10

 8. By: kasia92

  Nareszcie dobra polska komedia. Film odstresowywuje, bawi, śmieszy :) Genialny warsztat aktorski Adamczyka. Polecam

 9. By: luki

  fajny filmik

 10. By: trafka

  a wiecie, że dalej działa ta promocja, że jak się udostępni tą stronkę na fb to siędostaję za darmo konto premium! xD

 11. By: trafka

  tym linkiem można to konto premium zdobyć: http://filmostrefa.pl/konkurs

USER COMMENT

Witamy na stronach serwisu Filmostrefa, stanowiącego automatyczną usługę indeksującą treści wideo w polskim internecie. Trafiłeś na tą stronę gdyż poszukujesz następującej treści wideo: Wkręceni. Z radością oznajmiamy iż w zaindeksowanych przez nas zbiorach posiadamy film online Wkręceni. Dokładamy wszelkich starań, by wszelkie dostępne za pomocą naszej strony filmy online, w tym również Wkręceni online, wolne były od wirusów komputerowych i innych złośliwych kodów, dając użytkownikowi pełne poczucie bezpieczeństwa.
Staramy się by wszelkie filmy online, w tym Wkręceni, jak najbardziej odpowiadały frazom wyszukiwanym przez użytkownika. Jeżeli wyszukiwana przez Ciebie fraza nie odpowiada znalezionemu przez nasz mechanizm wyszukujący filmowi Wkręceni, prosimy o zgłoszenie wszelkich uwag administracji serwisu. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze bardziej podnieść poziom świadczonych przez nas usług i polepszyć mechanizm dopasowań.
Indeksujemy filmy online w możliwie najlepszej jakości, stąd też film online Wkręceni powinien również posiadać strumień w jakości, która umożliwi komfortowe i niczym nie zakłócone odtwarzanie treści wideo. Nie możemy jednak zagwarantować że wszelkie zaindeksowane zasoby będą zawierały strumień wideo w wysokiej jakości. Jeżeli uważasz że Wkręceni film online nie odpowiada oczekiwaniom przeciętnego użytkownika, prosimy o zgłoszenie tego faktu administracji serwisu.
Czym są filmy online? Jest to usługa streamingowa polegająca na przesyłaniu do użytkownika w czasie rzeczywistym strumienia audio i wideo wybranego przez niego filmu online. Dzięki wykorzystaniu technologii osadzania, przebywając na stronie Filmostrefy, użytkownik łączy się bezpośrednio z serwisem streamingowym dostawcy usług i uzyskuje dostęp do udostępnionego przez niego filmu online, w tym przypadku do filmu Wkręceni. W związku z tym podmiotem jedynie odpowiedzialnym za udostępnianie treści w postaci filmu online jest każdorazowo tenże właśnie dostawca usług i do niego należy kierować wszelkie roszczenia związana z każdym konkretnym filmem online. Należy zauważyć, że usługa taka jak filmy online cieszy się co raz większą popularnością wśród Polaków. Szacuje się, że w 2014 roku wzrost tego rynku może zamknąć się na poziomie 60% względem roku poprzedniego. Do przodu idzie również technika. Serwery oferujące stream online są co raz wydajniejsze i mogą przechowywać co raz więcej filmów online. Dzięki temu użytkownik końcowy może cieszyć się filmami online za darmo w wysokiej jakości tzw. filmami HD. Maszyny te serwują filmy online o dużo wyższej jakości niż jeszcze kilka dni temu. Do znaczącego postępu w tej kwestii przyczynił się również wzrost szybkości łącz internetowych dostępnych dla użytkowników domowych. Z dumą możemy powiedzieć, że dotyczy to również filmu Wkręceni za darmo - lektor PL być może, ale to zależy od konkretnego przypadku.

About Us

Żaden z prezentowanych materiałów nie jest przechowywany na serwerach witryny filmostrefa.pl. Serwis zajmuje się wyłącznie katalogowaniem danych o charakterze informacyjnym i marketingowym.

Copyright (C) 2014 FILMOSTREFA.PL - Prezentowana strona internetowa ma wyłącznie charakter informacyjny i nie posiada w swoich zasobach, ani nie przechowuje na swoich serwerach żadnych danych audiowizualnych, które są niezgodne z polskim prawem lub mogą naruszać prawa autorskie osób trzecich. Przed skorzystaniem z serwisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. | Dog Quiz