Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek, superbohater łączy siły z Czarną Wdową.

Reżyseria: Anthony Russo

Scenariusz: Anthony Russo
Obsada: Chris Evans, Scarlett Johansson

Ścieżka dźwiękowa: angielska / napisy: polskie

Title: Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

Duration: 127:03

Category: Action, Sci-Fi

Added on: Marzec 13th, 2014

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Rating:
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
Loading ... Loading ...

Views: 5 485 views

Related Videos

6 COMMENTS

 1. By: AQQ

  E P I C K I film!!!!

 2. By: stefanpompka

  dobrze że to z amerykańskiej wersji i z napisami bo widziałem polski zwiastun z polskim dubbingiem oczywiście i to jest straszna żenada. na pewno bym nie poszedł do kina wydać ciężkie pieniądze żeby dubbingu słuchać

 3. By: johnybravo

  Dubbing niszczy całą atmosferę filmu (wystarczy sobie porównać z wersją angielską). Ja osobiście jestem starej szkoły i najbardziej odpowiadają mi filmy z lektorem, a na drugim miejscu z napisami.

 4. By: lupin

  Moim zdaniem z napisami są najlepsze, a przynajmniej w kinie. Jak warto zauważyć w Avengers(które oglądałam z lektorem i z dubbingiem) w wersji z lektorem są śmieszniejsze dialogi. W wersji z dubbingiem zmienili je na jekiś pozbawione sensu suchary.

 5. By: amator

  Dla mnie dubbing w takich filmach jest zbędny. Każdy ma prawo do swojego zdania, takie jest moje…

 6. By: Damian

  Ludzie są tak leniwi że nie potrafią jednocześnie czytać i oglądać a tak na poważnie, do dubbing jest tu wyłącznie dla młodszych widzów by naciągnąć rodziców na wypad do kina przez nasze pociechy i zgadzam się dubbing jest zbędny. To jak Harry z Lektorem Ivo aż chcę się ogłuchnąć, jestem zwolennikiem napisów i dzięki bogu są.

USER COMMENT

Witamy na stronach serwisu Filmostrefa, stanowiącego automatyczną usługę indeksującą treści wideo w polskim internecie. Trafiłeś na tą stronę gdyż poszukujesz następującej treści wideo: Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz. Z radością oznajmiamy iż w zaindeksowanych przez nas zbiorach posiadamy film online Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz. Dokładamy wszelkich starań, by wszelkie dostępne za pomocą naszej strony filmy online, w tym również Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz online, wolne były od wirusów komputerowych i innych złośliwych kodów, dając użytkownikowi pełne poczucie bezpieczeństwa.
Staramy się by wszelkie filmy online, w tym Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, jak najbardziej odpowiadały frazom wyszukiwanym przez użytkownika. Jeżeli wyszukiwana przez Ciebie fraza nie odpowiada znalezionemu przez nasz mechanizm wyszukujący filmowi Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, prosimy o zgłoszenie wszelkich uwag administracji serwisu. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze bardziej podnieść poziom świadczonych przez nas usług i polepszyć mechanizm dopasowań.
Indeksujemy filmy online w możliwie najlepszej jakości, stąd też film online Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz powinien również posiadać strumień w jakości, która umożliwi komfortowe i niczym nie zakłócone odtwarzanie treści wideo. Nie możemy jednak zagwarantować że wszelkie zaindeksowane zasoby będą zawierały strumień wideo w wysokiej jakości. Jeżeli uważasz że Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz film online nie odpowiada oczekiwaniom przeciętnego użytkownika, prosimy o zgłoszenie tego faktu administracji serwisu.
Czym są filmy online? Jest to usługa streamingowa polegająca na przesyłaniu do użytkownika w czasie rzeczywistym strumienia audio i wideo wybranego przez niego filmu online. Dzięki wykorzystaniu technologii osadzania, przebywając na stronie Filmostrefy, użytkownik łączy się bezpośrednio z serwisem streamingowym dostawcy usług i uzyskuje dostęp do udostępnionego przez niego filmu online, w tym przypadku do filmu Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz. W związku z tym podmiotem jedynie odpowiedzialnym za udostępnianie treści w postaci filmu online jest każdorazowo tenże właśnie dostawca usług i do niego należy kierować wszelkie roszczenia związana z każdym konkretnym filmem online. Należy zauważyć, że usługa taka jak filmy online cieszy się co raz większą popularnością wśród Polaków. Szacuje się, że w 2014 roku wzrost tego rynku może zamknąć się na poziomie 60% względem roku poprzedniego. Do przodu idzie również technika. Serwery oferujące stream online są co raz wydajniejsze i mogą przechowywać co raz więcej filmów online. Dzięki temu użytkownik końcowy może cieszyć się filmami online za darmo w wysokiej jakości tzw. filmami HD. Maszyny te serwują filmy online o dużo wyższej jakości niż jeszcze kilka dni temu. Do znaczącego postępu w tej kwestii przyczynił się również wzrost szybkości łącz internetowych dostępnych dla użytkowników domowych. Z dumą możemy powiedzieć, że dotyczy to również filmu Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz za darmo - lektor PL być może, ale to zależy od konkretnego przypadku.

About Us

Żaden z prezentowanych materiałów nie jest przechowywany na serwerach witryny filmostrefa.pl. Serwis zajmuje się wyłącznie katalogowaniem danych o charakterze informacyjnym i marketingowym.

Copyright (C) 2014 FILMOSTREFA.PL - Prezentowana strona internetowa ma wyłącznie charakter informacyjny i nie posiada w swoich zasobach, ani nie przechowuje na swoich serwerach żadnych danych audiowizualnych, które są niezgodne z polskim prawem lub mogą naruszać prawa autorskie osób trzecich. Przed skorzystaniem z serwisu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. | Dog Quiz